Malta już na ciebie czeka z dokładnie rozplanowanymi warsztatami od A do Z.

To właśnie my zadbamy o to aby powróciła do ciebie chęć do życia jak i uśmiech na twojej twarzy.
Zacznijmy od tego, że miejsce w którym przebywamy ma duże przełożenie na nasz nastrój. Prowadząc z wami warsztaty w niezwykle malowniczych zakątkach Malty, będziemy chcieli kłaść nacisk na wasz rozwój osobisty jak i pomóc wam w rozwiązaniu własnych problemów w strefie psychicznej.
Większość ludzi na świecie gubi się w własnej lawinie myśli, czasem nawet traci zupełny sens na lepsze jutro. Staje się zapętloną marionetką, która nawet nie potrafi dostrzec swojego problemu.
Dlatego zapewniamy opiekę psychologa który posiada wieloletnie doświadczenie oraz towarzyszy Ci w ciągu dnia co daje wiele okazji do rozmów o tym co jest dla Ciebie najważniejsze.

Podczas warsztatów poznasz wiele metod terapeutycznych rozwiązując własne problemy i poznając najlepsze narzędzia do samodzielnej pracy nad sobą.

Zmiana ograniczających przekonań jak i nawyków myślenia ułatwią ci uwolnić wewnętrzne blokady, pozbyć się stresu i strachu przed działaniem czy poznawaniem nowych ludzi, uzyskać wewnętrzny spokój czy nauczyć się czerpać radość z własnego życia.

Nowy kolor życia.

Śródziemnomorski klimat, bogata i soczysta roślinność. Zwiedzimy najurokliwsze zakątki Malty a wieczorem przeprowadzimy sesje terapeutyczne nad brzegiem morza.
Zagłębimy się wprost do epicentrum równowagi psychicznej, zdrowego samo-wsparcia i wolności od autodestrukcyjnych nawyków naszego umysłu.
Czeka nas droga do stanu mentalnej dojrzałości, fascynująca podróż która zapewni nam lepsze poznanie samego siebie. Jej celem jest wgląd, samopoznanie i samodzielne rozwiązanie własnych, mentalnych łamigłówek.

Zachwycaj się malowniczym krajobrazem i spędzaj niezapomniane chwile życia!

Doświadczysz psychoterapii i relaksu w przyjaznej atmosferze!

Metoda Insight - Życie pełnią życia, według twojego własnego przepisu.

Dzięki tej metodzie nie tylko poznasz cały zestaw praktycznych narzędzi do systematycznej pracy nad sobą ale również uspokoisz swój chaotyczny umysł.

To proces w którym bierzesz odpowiedzialność za swój rozwój, odkrywając własne wzorce myślowe oraz poznając i uwalniając wewnętrzny potencjał. To nauka świadomego i skutecznego myślenia.
O wiele łatwiej jest żyć człowiekowi z myślą, że nie walczy on przede wszystkim sam ze sobą.
Pomyśl że po odbytych warsztatach dostajesz nagrodę, którą jest spokój.
Zasiany spokój psychiczny który nie jest już kłębkiem nerwów. Możesz bez wysiłku spojrzeć na wszystko z szerszej perspektywy móc dzięki temu stawać się lepszą wersją siebie każdego kolejnego dnia.

Odetnij się od codzienności i zanurz się w procesie wewnętrznej transformacji, w małym gronie, w otoczeniu pięknej natury.

Nasze warsztaty wyjazdowe są właśnie dla ciebie!

Spotkania w kręgu kobiet pozwalają poczuć niezwykłą siłę i moc płynącą z wielu pokoleń kobiecej mądrości.

Pomimo naszej różnorodności możemy doświadczyć głębokiego porozumienia. Szczere i otwarte bycie z innymi kobietami oraz uczestniczenie w akcie tworzenia szczęśliwszej siebie może być niewiarygodnym źródłem radości i spełnienia.

Zapraszamy więc w podróż do swojego wewnętrznego świata, aby przyjrzeć się bliżej własnej kobiecej naturze , seksualności, relacjom z mężczyznami, wzorcom i mitom, którym jesteśmy wierne.
Już jako małe dziewczynki często słyszałyśmy że mamy być miłe, grzeczne i nie zabrudzić sukienek, w które ubrały nas mamy. Pod wpływem tych wymagań nauczyłyśmy się kontrolować siebie w każdej sferze życia coraz bardziej oddalając się tego co same czujemy i czego pragniemy. W końcu przestałyśmy zupełnie dostrzegać siebie i swoje potrzeby, nie miałyśmy czasu na to żeby dojrzeć we własnym tempie i w zgodzie ze sobą.
Na dodatek żyjemy w świecie opanowanym przez media społecznościowe, w którym główną rolę odgrywa kult wiecznej młodości i piękna a oznaki upływu czasu wypełnia się botoksem.
Każda z nas ma przecież jakiś ideał kobiecości, który na rożnych etapach naszego życia może się zmieniać ale zawsze pragniemy się do niego zbliżyć. Jednak poświęcenie temu nadmiernej uwagi sprawia, że bardziej koncentrujemy się na tym co być powinno a nie na tym jak jest. Przestajemy zupełnie widzieć siebie. Nasz ideał może być więc drogowskazem ale nie może zasłaniać drogi którą podążamy.

Czas, aby zrobić w końcu coś  dla siebie. Spotkajmy się. Poznajmy wszystkie oblicza swojej kobiecości.

Pewnie gdzieś w głębi serca chciałybyśmy stracić głowę i podążać za tym co czujemy i o czym marzymy, czerpać przyjemność i satysfakcję z tego kim jesteśmy albo kim mogłybyśmy być . Wówczas ten nasz ideał kobiety byłby naszym drogowskazem pozwalającym otworzyć się na nowe obszary w nas samych.
A kto wie, może i my staniemy się wtedy takim wzorem, siłą dla innych kobiet…przyjaciółek, córek i wnuczek.

Warsztaty nie są zawsze jednakowe, szyjemy je na miarę w zależności od tego czego potrzebują ich uczestniczki.

Przed przyjazdem wysyłamy do Ciebie krótką ankietę przygotowaną przez naszego psychologa, która pozwala nam na dostosowanie zajęć do charakteru i zainteresowań oraz do problemu który odbiera Ci sens życia.

W trakcie tej podróży odkryjesz unikalną, kulturę, zachwycisz się wspaniałymi krajobrazami, zabytkami oraz pięknymi plażami. Doświadczysz psychoterapii i relaksu.

Zapraszamy na naszą maltańską przygodę!

Zgłoszenia można dokonywać telefonicznie bądź drogą mailową.
Rezerwacja następuje w momencie odnotowania wpłaty na konto przynajmniej 30% pełnej opłaty za warsztat.
W przypadku nie zgłoszenia się minimalnej ilości uczestników w danym terminie zastrzegamy sobie możliwość odwołania warsztatów (zmiana terminu).
W tym przypadku zwracamy pełną kwotę jaka została wpłacona.
W przypadku rezygnacji do dwóch tygodni przed przyjazdem na warsztaty istnieje możliwość zwrotu wpłaty, po tym czasie kwota nie ulega zwrotowi.